‎VLC for Mobile on the App Store

Description

VLC for Mobile is a port of the free VLC media player to iPad, iPhone and iPod touch.
It can play all your movies, shows and music in most formats directly without conversion.
It allows file synchronization with Dropbox, GDrive, OneDrive, Box, iCloud Drive, iTunes, direct downloads and through WiFi sharing as well as streaming from SMB, FTP, UPnP/DLNA media servers and the web.
VLC offers support for advanced subtitles including full SSA compatibility, multi-track audio, and playback speed control.

VLC for Mobile is completely free and open source.

What’s New

Version 3.2.13

· Add support for SMBv3
· Fix authentication regression with SMBv2 servers
· Fix DNS lookup regression with SMBv2 servers on IPv6-capable networks
· Fix login to Box.com

Ratings and Reviews

3.1 out of 5
94 Ratings

94 Ratings

EnTonyH ,

New version is worse experience

When i stop the video, There is no longer the pictures of movie where i stopped it (old version had this feature, when i stopped i could see the Last pictures in preview)

By this I have always knew what I want to delete.

It would make sence to order the movies as the ios pictures have it, from bottom to up. Close to a thumb.

Other way, the new update is very nice.
I would rather see better user experience then design.

Developer Response ,

We will re-add the automatic thumbnail update a bit later. It wasn't ready for the new media library, but not forgotten.

Rob & Roll ,

Great again!

Recently VLC was presenting really ugly thumbnails stretched to aspect ratio 5:1 or something like that. I couldn’t even recognize movies by images. Now the video library is back to normal aspect ratio thumbnails.
Previous version was also showing individual mp3 files when they were in a folder. Not sure if this new version does that. I would like to keep albums separate even though metadata for albums are not defined. That’s something even Apple’s Music app cannot do correctly.

voniak ,

Why release an update to make things worse??

Before this update there was no issue to show thumbnails for x264/mkv files.
Now thumbnails are gone.
Please do some regression tests before you release broken app. I wish i did not receive this update automatically

App Privacy

The developer, VideoLAN, indicated that the app’s privacy practices may include handling of data as described below. For more information, see the developer’s privacy policy.

Data Not Linked to You

The following data may be collected but it is not linked to your identity:

  • Diagnostics

Privacy practices may vary based on, for example, the features you use or your age. Learn More

Supports

  • Family Sharing

    Up to six family members will be able to use this app with Family Sharing enabled.

You May Also Like

Připravoval jsem se na dlouhou cestu vlakem a chtělo se mi stáhnout si do iPhonu nějaký obsah na cestu, ale na nic z Applí půjčovny jsem neměl chuť a na online stream se mi zas nechtěly plácat data. Protože mám účty na Webshare a Ulož.to, začal jsem se zabývat myšlenkou jak, dostat tolik chtěný obsah do telefonu.

V případě Ulož.to je to poměrně jednoduché, mají vlastní appku, která ale maká, jen pokud máte na jejich účtu nabitý kredit. Stahování s ní je jednoduché, popisoval jsem to v tomto návodu. Kredit jsem ale jaksi zrovna neměl. V případě Webshare klient chybí, i když podle vyjádření jejich supportu je v plánu, i když se neví, kdy spatří světa.

Google mi předhazoval samé appky třetích stran, jednu pofidérnější než druhou. A přitom existuje tak jednoduché a důvěryhodné řešení! Je jím, wait for it… VLC!

‎VLC for Mobile
‎VLC for Mobile
Developer: VideoLAN
Price: Free
  • ‎VLC for Mobile Screenshot
  • ‎VLC for Mobile Screenshot
  • ‎VLC for Mobile Screenshot

VLC je opravdu všestranný a především multiplatformní přehrávač, podporující širokou škálu formátů a dokáže dekódovat kde co. Není divu, že je k dispozici i pro iOS a obsahuje celou řadu šikovných funkcí. Sám jej používám na všch platformách.

Ale teď k samotnému postupu, jak stáhnout kýžený videoobsah 🙂

Stažení filmu z Webshare

Stačí VLC spustit a přejít na Stahování. Pak už vidíte obrazovku, která čeká na vložení odkazu pro stažení.

Teď přeskočíte na chvilku do webového prohlížeče a na Webshare dáte vyhledat obsah který Vás zajímá a kliknete na Zobrazit přímý odkaz. Ten označte, zkopírujte a přejděte zpátky do appky VLC.

Nyní můžete vyzkoušet mnohem více responzivní verzi Webshare (nejen pro mobily a tablety) a to na adrese https://beta.webshare.cz . Autorovi pak klidně pošlete feedback.

Ve VLCéčku klikněte do pole s fiktivním odkazem a zvolte Vložit link, který jste si zkopírovali. Pak klikněte na Stáhnout. Stahování započne. Jakmile progressbar zmizí, je staženo a přejděte (tapnutím vlevo nahoře na kužel) do sekce Všechny soubory. Tady uvidíte svůj film a můžete si jej přehrát.

Filmy pak lze samozřejmě odmazávat kliknutím na Upravit a ikonku koše.

Stažení filmu z Ulož.to a dalších

V případě Ulož.to je postup stejný, stačí si najít požadovaný obsah a pak kliknout na ikonku Sdílení a zkopírovat si Odkaz na soubor. Můžete tak stahovat, i když nemáte kredit ani účet a to úplně free. Ale pomalu.

Stačí zkopírovat odkaz

U ostatních úložišť to bude podobné, princip už jistě chápete, takže si určitě poradíte 🙂

Přenos filmu z PC

A ještě jedna vychytávka závěrem – pokud již máte film ve svém PC a chcete jej do VLC pouze zkopírovat, není problém!

Ve VLC klikněte na Sdílení skrze Wifi (PC a iPhone musí být přihlášeni na stejné síti). Posuvník vlevo bude oranžový a objeví se IP adresa serverové služby běžící na telefonu. Tu opište do webového prohlížeče v PC.

Objeví se stránka webserveru a Vy můžete přenést soubor pouhým přetažením. V aplikaci VLC se po dokončení přenosu objeví v sekci Všechny soubory a můžete sledovat videa jak jen je libo.

A to je vše přátelé. Snad Vám návod pomohl a bude k užitku. O své zkušenosti či další vychtávnky se s ostatními klidně podělte v komentářích níže.

Pomohl Vám článek?

Tak mi kupte kafčo!